Przywitaj Nowy LEPSZY Rok 2023 z KWASKOWA.PL w Kazimierzu Dolnym !!!

sylwester-i-nowy-rok kazimierz kwaskowa 2023

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy przystępne i bogate w atrakcje pakiety pobytowe na każdą kieszeń w terminie od 30.12.2022 do 1.01.2023 wraz z fantastycznym kuligiem/wycieczką bryczkami czy ogniskiem i pieczeniem kiełbasek przy grzańcu, „innym zwiedzaniem miasteczka”, smacznym jedzeniem, imprezą sylwestrową z DJ-em i wieloma innymi atrakcjami

Plan pobytu (3 dni / 2 noce)

30.12.2022 (PIĄTEK)

Od g.15.00 Zakwaterowanie Gości KWASKOWEJ

17:00 – 20.00 Obiadokolacja przy Ognisku Powitalnym z żurkiem i bigosem oraz pieczeniem kiełbasek i grzańcem – altana nad parkingiem

31.01.2022 (SOBOTA – SYLWESTER)

9.00 – 10.30

12.00 – 13.00 lub 13.00 – 14.00 godzinny kulig/przejażdżka bryczkami po Kazimierzu Dolnym

(kilka bryczek zostanie podstawionych do Państwa dyspozycji o godzinie 12.00 oraz o godzinie 13.00, prosimy wcześniej zadeklarować godzinę przejażdżki, przy meldowaniu)

20.00 Początek uroczystej Kolacji Sylwestrowej – dania gorące, zimne, impreza taneczna z DJ na sali dolnej, słodkości w sali małej (ciasta, owoce, inne słodkości)…

24.00 Lampka szampana i życzenia oraz podziwianie fajerwerków nad miastem (górny balkon)

1.01.2023 (NIEDZIELA – NOWY ROK)

9.00 – 11.00 Długie śniadanie noworoczne z pamiątkowym upominkiem kazimierskim dla każdego pokoju

11.00-13.00 „Inne zwiedzanie Kazimierza Dolnego – z naszym endemicznym przewodnikiem” zbiórka dla chętnych przed budynkiem (ok. 2 godz)

14.00 koniec przedłużonej doby hotelowej

MENU SYLWESTROWE

1 dzień (PIĄTEK)

Obiadokolacja Plenerowa wraz ogniskiem integracyjnym

Żurek Staropolski, tradycyjny z zasmażanym boczkiem i łopatką, z gotowanym jajkiem oraz wegetariański bigos z suszonymi śliwkami.

Dwa rodzaje kiełbasy do pieczenia na ognisku wraz z pieczywem z kazimierskiej piekarni, keczup, musztarda, ogóreczki, chrzan…

2 dzień (SOBOTA)

Śniadanie

Parówki gotowane z wody lub jajecznica, wędliny, sery żółte, mleko cieple/zimne płatki/musli, ser biały, miód, dżemy owocowe, kawa, herbata, pomidory, ogórki, pieczywo z kazimierskiej piekarni.

UROCZYSTA KOLACJA SYLWESTROWA

Delikatny krem z zielonego groszku z grzankami na ciepło oraz pałeczki drobiowe z ziemniakami i surówką

„Zimna płyta” – deski serów z dodatkami (winogrona, orzechy, sosy pikantne), kilka rodzajów lokalnej kiełbasy, domowy smalec, salceson, mięsa pieczone wg lokalnych przepisów (pieczony – karczek, schab, boczek) i inne przaśne przysmaki kuchni polskiej, wraz ogórkami kiszonymi i innymi zakąskami (śledzie, pomidory z mozarellą, papryka, kapary, patisony marynowane…) i pieczywem ze słynnej kazimierskiej piekarni.

ok godz. 00.30 po życzeniach noworocznych i lampce szampana, gorący Boeuf Stroganow delikatnym mięsem wołowym i pieczarkami. 

W jednej z sal w trakcie sylwestra będzie znajdował się barek herbaciano – kawiarniany wraz z różnego rodzaju słodkościami (ciasta, owoce itp.)

3 dzień (NIEDZIELA)

Śniadanie

Parówki gotowane z wody lub jajecznica, wędliny, sery żółte, mleko cieple/zimne płatki/musli, ser biały, miód, dżemy owocowe, kawa, herbata, pomidory, ogórki, pieczywo z kazimierskiej piekarni.

Rezerwacje

Koszt Pakietu Sylwestrowego od osoby*

Pobyt w pokoju 2 lub 3 osobowym typu standard z własną łazienką 850zł/os

Pobyt w studiu 2 pokojowym (grupa 5 osób) 850zł/os

Pobyt w studiu 3 pokojowym (grupa 6-7 osób) 850zł/os

Pobyt w pokoju 2 osobowym typu economy z 1 łazienką wspólną na 2 pokoje 800zł/os

  • dzieci w wieku do 5 lat śpiące z rodzicami lub we własnych łóżeczkach turystycznych (po ustaleniu przy rezerwacji) – gratis
  • dzieci w wieku 6-10 lat 75% wartości pakietu

* Cena obejmuje cały pobyt sylwestrowy, zakwaterowanie, wyżywienie, udział w imprezie sylwestrowej z obsług a DJ-a, bezprzewodowe WI-FI, bezpieczny parking.

Nie ma możliwości bez kosztowego skrócenia pobytu lub anulowania rezerwacji (30.12.2022-01.01.2022), nie skorzystanie z części pakietu nie zmienia ceny całości, nie przewidujemy możliwości samego zakwaterowania bez udziału w pakiecie sylwestrowym.

Warunkiem rezerwacji jest wpłata 50% kwoty od pokoju/rodziny na konto bankowe. Reszta płatności dokonywana jest na miejscu gotówką w dniu zakwaterowania i przekazania kluczy Gościom.

Istnieje możliwość wydłużenia pobytu o noclegi przed i po Pobycie Sylwestrowym w posezonowych cenach.

Nie prowadzimy sprzedaży alkoholu – zwyczajowo ustalamy z Gośćmi, że w czasie imprez o alkohol, jego ilość i gatunki zadbają sami uczestnicy (bez korkowego), co podnosi atrakcyjność oferty w stosunku do innych obiektów oferujących własny cennik alkoholi.

Salę kominkową wraz z widokiem na Kazimierz Dolny „z góry” i drewnem do kominka udostępnimy Państwu gratis przez cały pobyt… (przestronny taras z panoramą na miasteczko i niezapomniane wrażenia widokowe w samego Sylwestra, gdyż u stóp widać cały Kazimierz Dolny wraz z fontannami fajerwerków z całego miasteczka)

Jeżeli byłyby jakieś pytania lub za mało detali to prosimy o kontakt w celu uzyskania informacji dodatkowych

W celu rezerwacji prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy:

Tel.:+48 602793882

Email:kontakt@kwaskowa.pl kwaskowa.pl

Zapraszamy i Pozdrawiamy

COOKIES: Używamy plików cookies w celu optymalizacji naszej witryny i anonimowej statystyki.